Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Atosn stcok > STU9N60M2
STU9N60M2
STMicroelectronics
STU9N60M2
Παράμετροι προϊόντος
Vgs (th) (Max) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (Max)
±25V
Τεχνολογία
MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
IPAK (TO-251)
Σειρά
MDmesh™ II Plus
Rds On (Max) @ Id, Vgs
780 mOhm @ 3A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max)
60W (Tc)
Συσκευασία
Tube
Συσκευασία / υπόθεση
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Άλλα ονόματα
Θερμοκρασία λειτουργίας
150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds
320pF @ 100V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs
10nC @ 10V
FET Τύπος
N-Channel
FET Χαρακτηριστικό
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On)
10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss)
600V
Λεπτομερής περιγραφή
N-Channel 600V 5.5A (Tc) 60W (Tc) Through Hole IPAK (TO-251)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C
5.5A (Tc)