Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Atosn stcok > T1620-600W
T1620-600W
STMicroelectronics
T1620-600W
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - μέλος Off
600V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max)
1.3V
Triac Τύπος
Alternistor - Snubberless
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
ISOWATT220AB
Σειρά
Snubberless™
Συσκευασία
Tube
Συσκευασία / υπόθεση
ISOWATT220AB-3
Άλλα ονόματα
T1620-600W-ND
T1620600W
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος
Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή
TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 16A Through Hole ISOWATT220AB
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max)
16A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
200A, 218A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max)
35mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max)
20mA