Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Atosn stcok > T835-800B
T835-800B
STMicroelectronics
T835-800B
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - μέλος Off
800V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max)
1.3V
Triac Τύπος
Alternistor - Snubberless
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
DPAK
Σειρά
Συσκευασία
Tube
Συσκευασία / υπόθεση
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Άλλα ονόματα
T835-800B-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40°C ~ 125°C (TJ)
1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time
11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή
TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 8A Surface Mount DPAK
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max)
8A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
80A, 84A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max)
50mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max)
50mA