Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Atosn stcok > TS420-600B
TS420-600B
STMicroelectronics
TS420-600B
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - Κρατικές (VTM) (Max)
1.6V
Τάσης - μέλος Off
600V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max)
800mV
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
DPAK
Σειρά
SCR Τύπος
Sensitive Gate
Συσκευασία
Tube
Συσκευασία / υπόθεση
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Άλλα ονόματα
TS420-600B-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40°C ~ 125°C
1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time
11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή
SCR 600V 4A Sensitive Gate Surface Mount DPAK
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max)
4A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max)
2.5A
Τρέχουσες - Off μέλος (Max)
5µA
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
30A, 33A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max)
5mA