Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMBJ22A-TR
SMBJ22A-TR
STMicroelectronics
SMBJ22A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 22V 48.3V SMB
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος)
22V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp
35.5V
Τάση - Ανάλυση (Min)
24.4V
Μονοκατευθυντικά κανάλια
1
Τύπος
Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
SMB (DO-214AA)
Σειρά
SMBJ, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος
No
Ισχύς - μέγιστη παλμός
600W
DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα
SMBJ22A-TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs)
17.7A