L4947PD013TR
STMicroelectronics
L4947PD013TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 5V 500MA POWERSO20
Παράμετροι προϊόντος
Απόκλιση τάσης (μέγιστο)
0.75V @ 500mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό)
5V
Τάσης - εξόδου (Max)
Τάση - Εισόδου (Max)
26V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
PowerSO-20
Σειρά
Χαρακτηριστικά προστασίας
Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Συσκευασία
Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση
20-SOIC (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad
PSRR
60dB (120Hz)
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών
1
τοποθέτηση Τύπος
Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL)
3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 500mA PowerSO-20
180mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq)
13mA
Τρέχουσες - εξόδου
500mA