MAX9502MEXK+T
Maxim Integrated
MAX9502MEXK+T
Maxim Integrated
IC AMP VIDEO W/FILTER SC70-5
Παράμετροι προϊόντος
Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±)
2.5 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
SC-70-5
περιστροφής Rate
Σειρά
Συσκευασία
Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Τύπος εξόδου
Αλλα ονόματα
MAX9502MEXK+TCT
Αριθμός Κυκλωμάτων
1
Λεπτομερής περιγραφή
Video Amp, 1 Reconstruction Filter SC-70-5
Τρέχουσες - Προμήθεια
5.3mA
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι
95mA