Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > BAS70-04WFILM
BAS70-04WFILM
STMicroelectronics
BAS70-04WFILM
STMicroelectronics
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν
1V @ 15mA
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max)
70V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
SOT-323
Ταχύτητα
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Σειρά
Συσκευασία
Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση
SC-70, SOT-323
Αλλα ονόματα
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση
150°C (Max)
1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time
16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Diode Τύπος
Schottky
Διαμόρφωση δίοδος
1 Pair Series Connection
Λεπτομερής περιγραφή
Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr
10µA @ 70V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode)
70mA (DC)