Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > SMBYT01-400
SMBYT01-400
STMicroelectronics
SMBYT01-400
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 1A SMB
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν
1.5V @ 1A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max)
400V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
SMB
Ταχύτητα
Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR)
60ns
DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση
-40°C ~ 150°C
Lead free / RoHS Compliant
Diode Τύπος
Standard
Λεπτομερής περιγραφή
Diode Standard 400V 1A Surface Mount SMB
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr
10µA @ 400V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io)
1A