L4957AD1.8
STMicroelectronics
L4957AD1.8
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 1.8V 5A D2PAK
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό)
1.8V
Τάσης - εξόδου (Max)
Τάση - Εισόδου (Max)
14V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
D2PAK
Σειρά
Χαρακτηριστικά προστασίας
Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία
Tube
Συσκευασία / υπόθεση
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR
75dB (120Hz)
Positive
Αλλα ονόματα
E-L4957AD1.8
Θερμοκρασία λειτουργίας
0°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών
1
τοποθέτηση Τύπος
Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL)
2 (1 Year)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 5A D2PAK
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq)
2mA
Τρέχουσες - εξόδου
5A