Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - θυρίστορ > LCP02-150B1RL
STMicroelectronics
LCP02-150B1RL
STMicroelectronics
THYRISTOR 30A 8SOIC
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - μέλος Off
Τάσης - ράμπας
Σειρά
LCP
Συσκευασία
Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Αλλα ονόματα
LCP02-150B1RL-ND
LCP02150B1RL
Αριθμός Στοιχείων
1
1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time
13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs)
30A
Τρέχουσες - Hold (Ιη)
150mA