Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 1.5KE24CA
1.5KE24CA
STMicroelectronics
1.5KE24CA
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος)
20.5V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp
42.8V
Τάση - Ανάλυση (Min)
22.8V
Τύπος
Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
DO-201
Σειρά
1.5KE, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος
No
Ισχύς - μέγιστη παλμός
1500W (1.5kW)
Συσκευασία
Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση
DO-201AA, DO-27, Axial
Άλλα ονόματα
Θερμοκρασία λειτουργίας
τοποθέτηση Τύπος
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs)
234A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα
1750pF @ 1MHz