Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Atosn stcok > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Παράμετροι προϊόντος
Τύπος
Ανοχή
±1%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
Μέγεθος / Διαστάσεις
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
θωράκιση
Unshielded
Σειρά
1210R
Ακροαματικότητα
Q @ Συχν
30 @ 2.5MHz
Συσκευασία
Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση
2-SMD
Άλλα ονόματα
1210R-104F TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας
-55°C ~ 125°C
1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας
Ferrite
Κατασκευαστής Standard Lead Time
36 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή
2.5MHz
Επαγωγή
100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max)
0.101" (2.57mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant
8MHz
Λεπτομερής περιγραφή
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
Αντίσταση DC (DCR)
13 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση
120mA