Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Atosn stcok > A6986F3V3TR
A6986F3V3TR
STMicroelectronics
A6986F3V3TR
Παράμετροι προϊόντος
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό)
3.3V
Τάσης - εξόδου (Max)
Τάση - Εισόδου (Min)
4V
Τάση - Εισόδου (Max)
38V
τοπολογία
Buck
σύγχρονη ανορθωτή
Yes
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
16-HTSSOP
Σειρά
Automotive, AEC-Q100
Συσκευασία
Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση
16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Τύπος εξόδου
Fixed
Διαμόρφωση εξόδου
Positive
Άλλα ονόματα
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40°C ~ 150°C (TJ)
Αριθμός Εξόδων
1
τοποθέτηση Τύπος
Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL)
3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time
38 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Λειτουργία
Step-Down
Συχνότητα - Αλλαγή
250kHz ~ 2MHz
Λεπτομερής περιγραφή
Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1.5A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Τρέχουσες - εξόδου
1.5A