Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Atosn stcok > ACST12-7SG-TR
ACST12-7SG-TR
STMicroelectronics
ACST12-7SG-TR
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - μέλος Off
700V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max)
1V
Triac Τύπος
Logic - Sensitive Gate
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
D2PAK
Σειρά
Συσκευασία
Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Άλλα ονόματα
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40°C ~ 125°C (TJ)
Λεπτομερής περιγραφή
TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 12A Surface Mount D2PAK
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max)
12A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
120A, 126A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max)
30mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max)
10mA