Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Atosn stcok > BAS70LP-TP
BAS70LP-TP
Micro Commercial Components (MCC)
BAS70LP-TP
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν
1V @ 15mA
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max)
70V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
SOD-882
Ταχύτητα
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Σειρά
Συσκευασία
Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση
SOD-882
Άλλα ονόματα
BAS70LP-TPMSDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση
125°C (Max)
1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time
16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Diode Τύπος
Schottky
Λεπτομερής περιγραφή
Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOD-882
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr
100µA @ 50V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io)
70mA (DC)