Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Atosn stcok > BYT60P-400
STMicroelectronics
BYT60P-400
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν
1.5V @ 60A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max)
400V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
SOD-93
Ταχύτητα
Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR)
100ns
Συσκευασία / υπόθεση
SOD-93-2
Άλλα ονόματα
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση
150°C (Max)
Standard
Διαμόρφωση δίοδος
2 Independent
Λεπτομερής περιγραφή
Diode Array 2 Independent Standard 400V 60A Through Hole SOD-93-2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr
60µA @ 400V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode)
60A