Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Atosn stcok > ESDALC6V1M6
ESDALC6V1M6
STMicroelectronics
ESDALC6V1M6
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος)
3V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp
Τάση - Ανάλυση (Min)
6.1V
Μονοκατευθυντικά κανάλια
4
Τύπος
Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
6-µQFN (1.45x1.0)
Σειρά
ESDA, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος
No
Ισχύς - μέγιστη παλμός
30W
Συσκευασία
Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση
6-UFDFN
Άλλα ονόματα
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40°C ~ 125°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα
12pF @ 1MHz