Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - τάσης αναφοράς > LT1009CD
LT1009CD
IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
    Παράμετροι προϊόντος
    Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό)
    2.5V
    Τάση - Είσοδος
    Ανοχή
    ±0.4%
    Συντελεστής θερμοκρασίας
    25ppm/°C
    Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
    8-SOIC
    Σειρά
    Τύπος αναφοράς
    Shunt
    Συσκευασία
    Tube
    Συσκευασία / υπόθεση
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Τύπος εξόδου
    Fixed
    Αλλα ονόματα
    LT1009CD-ND
    LT1009CDG4
    LT1009CDG4-ND
    Θερμοκρασία λειτουργίας
    0°C ~ 70°C (TA)
    Θόρυβος - 10Hz έως 10kHz
    Θόρυβος - 0.1Hz έως 10Hz
    1 (Unlimited)
    Κατασκευαστής Standard Lead Time
    10 Weeks
    Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
    Λεπτομερής περιγραφή
    Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-SOIC
    Τρέχουσες - Προμήθεια
    Τρέχουσες - εξόδου
    10mA