Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Atosn stcok > LDS3985M25R
LDS3985M25R
STMicroelectronics
LDS3985M25R
Παράμετροι προϊόντος
Απόκλιση τάσης (μέγιστο)
0.25V @ 300mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό)
2.5V
Τάσης - εξόδου (Max)
Τάση - Εισόδου (Max)
6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
SOT-23-5
Σειρά
Χαρακτηριστικά προστασίας
Over Current, Over Temperature
Συσκευασία
Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση
SC-74A, SOT-753
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Τύπος εξόδου
Fixed
Διαμόρφωση εξόδου
Positive
Άλλα ονόματα
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών
1
1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time
32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA SOT-23-5
300µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq)
150µA
Τρέχουσες - εξόδου
300mA