Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Atosn stcok > LM2577SX-12
LM2577SX-12
LM2577SX-12
Παράμετροι προϊόντος
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό)
12V
Τάσης - εξόδου (Max)
Τάση - Εισόδου (Min)
3.5V
Τάση - Εισόδου (Max)
40V
τοπολογία
Boost, Flyback, Forward Converter
σύγχρονη ανορθωτή
No
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
DDPAK/TO-263-5
Σειρά
SIMPLE SWITCHER®
Συσκευασία
Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση
TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Τύπος εξόδου
Fixed
Διαμόρφωση εξόδου
Positive or Negative
Άλλα ονόματα
LM2577SX-12TR
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός Εξόδων
1
τοποθέτηση Τύπος
Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL)
3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Contains lead / RoHS non-compliant
Λειτουργία
Step-Up, Step-Up/Step-Down
Συχνότητα - Αλλαγή
52kHz
Λεπτομερής περιγραφή
Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 12V 1 Output 3A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Τρέχουσες - εξόδου
3A (Switch)