Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > ESDALC6V1-1U2
ESDALC6V1-1U2
STMicroelectronics
ESDALC6V1-1U2
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V ST0201
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος)
3V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp
Τάση - Ανάλυση (Min)
6.1V
Μονοκατευθυντικά κανάλια
1
Τύπος
Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
ST0201
Σειρά
ESDA, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος
No
Ισχύς - μέγιστη παλμός
20W
Συσκευασία
Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση
0201 (0603 Metric)
Αλλα ονόματα
ESDALC6V11U2
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40°C ~ 125°C (TJ)
1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time
11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα
12pF @ 1MHz