Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Atosn stcok > SMBJ58CA-TR
SMBJ58CA-TR
STMicroelectronics
SMBJ58CA-TR
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος)
58V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp
93.6V
Τάση - Ανάλυση (Min)
64.4V
Τύπος
Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
SMB (DO-214AA)
Σειρά
SMBJ, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος
No
Ισχύς - μέγιστη παλμός
600W
DO-214AA, SMB
Άλλα ονόματα
Θερμοκρασία λειτουργίας
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs)
6.7A