Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - ρυθμιστές τάσης - γραμμική > L4931CD33
L4931CD33
STMicroelectronics
L4931CD33
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8SO
Παράμετροι προϊόντος
Απόκλιση τάσης (μέγιστο)
0.8V @ 250mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό)
3.3V
Τάσης - εξόδου (Max)
Τάση - Εισόδου (Max)
20V
Συσκευασία
Tube
Συσκευασία / υπόθεση
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA 8-SO
6mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq)
1mA
Τρέχουσες - εξόδου
250mA