L4931CD120-TR
STMicroelectronics
L4931CD120-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 12V 250MA 8SO
Παράμετροι προϊόντος
Απόκλιση τάσης (μέγιστο)
0.8V @ 250mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό)
12V
Τάσης - εξόδου (Max)
Τάση - Εισόδου (Max)
20V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
8-SO
Σειρά
Χαρακτηριστικά προστασίας
Over Current, Over Temperature
Συσκευασία
Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
64dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Τύπος εξόδου
Fixed
Διαμόρφωση εξόδου
Positive
Αλλα ονόματα
L4931CD120-TR-ND
L4931CD120TR
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών
1
Λεπτομερής περιγραφή
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 250mA 8-SO
7mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq)
1.6mA
Τρέχουσες - εξόδου
250mA