Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Atosn stcok > BYT12P-1000
BYT12P-1000
STMicroelectronics
BYT12P-1000
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν
1.9V @ 12A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max)
1000V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
TO-220AC
Ταχύτητα
Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR)
155ns
Συσκευασία
Tube
Συσκευασία / υπόθεση
TO-220-2
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση
-40°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Diode Τύπος
Standard
Λεπτομερής περιγραφή
Diode Standard 1000V 12A Through Hole TO-220AC
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr
50µA @ 1000V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io)
12A