Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > BYT230Y-400
BYT230Y-400
STMicroelectronics
BYT230Y-400
STMicroelectronics
DIODE ARRAY GP 400V 30A MAX247
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν
1.5V @ 30A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max)
400V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
MAX247™
Ταχύτητα
Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR)
100ns
Συσκευασία / υπόθεση
TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση
150°C (Max)
Standard
Διαμόρφωση δίοδος
1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή
Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 30A Through Hole TO-247-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr
35µA @ 400V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode)
30A