Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Θυρίστορ - SCRs > BTW67-600
BTW67-600
STMicroelectronics
BTW67-600
STMicroelectronics
IC SCR 50A 600V RD91-3
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - Κρατικές (VTM) (Max)
1.9V
Τάσης - μέλος Off
600V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max)
1.3V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
RD91
Σειρά
SCR Τύπος
Standard Recovery
Συσκευασία
Bulk
Συσκευασία / υπόθεση
RD-91
Αλλα ονόματα
BTW67-600-ND
BTW67600
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος
Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή
SCR 600V 50A Standard Recovery Chassis Mount RD91
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max)
50A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max)
32A
Τρέχουσες - Off μέλος (Max)
10µA
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
580A, 610A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max)
150mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max)
80mA