Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Θυρίστορ - SCRs > BTW69-800RG
BTW69-800RG
STMicroelectronics
BTW69-800RG
STMicroelectronics
IC SCR 50A 800V INSUL TOP-3
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - Κρατικές (VTM) (Max)
1.9V
Τάσης - μέλος Off
800V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max)
1.3V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
TOP3
Συσκευασία
Tube
Συσκευασία / υπόθεση
TOP-3
Αλλα ονόματα
BTW69-800RG-ND
BTW69800RG
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος
Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή
SCR 800V 50A Standard Recovery Through Hole TOP3
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max)
50A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max)
32A
Τρέχουσες - Off μέλος (Max)
10µA
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
580A, 610A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max)
150mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max)
80mA