Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Θυρίστορ - SCRs > BTW68-800RG
BTW68-800RG
STMicroelectronics
BTW68-800RG
STMicroelectronics
SCR 800V 30A ISOLATED TOP3
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - Κρατικές (VTM) (Max)
2.1V
Τάσης - μέλος Off
800V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max)
1.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
TOP3
Συσκευασία
Tube
Συσκευασία / υπόθεση
TOP-3
Αλλα ονόματα
BTW68800RG
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος
Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή
SCR 800V 30A Standard Recovery Through Hole TOP3
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max)
30A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max)
19A
Τρέχουσες - Off μέλος (Max)
20µA
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
400A, 420A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max)
75mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max)
50mA