Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > BYT30P-1000
STMicroelectronics
BYT30P-1000
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 1KV 30A SOD93-2
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν
1.9V @ 30A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max)
1000V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
SOD-93-2
Ταχύτητα
Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR)
165ns
Συσκευασία
Tube
Συσκευασία / υπόθεση
SOD-93-2
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση
-40°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Diode Τύπος
Standard
Λεπτομερής περιγραφή
Diode Standard 1000V 30A Through Hole SOD-93-2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr
100µA @ 1000V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io)
30A