Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Atosn stcok > BYT30P-400
STMicroelectronics
BYT30P-400
Παράμετροι προϊόντος
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν
1.5V @ 30A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max)
400V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή
SOD-93-2
Ταχύτητα
Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR)
100ns
Συσκευασία / υπόθεση
SOD-93-2
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση
-40°C ~ 150°C
Λεπτομερής περιγραφή
Diode Standard 400V 30A Through Hole SOD-93-2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr
35µA @ 400V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io)
30A